An apple costs Rs.. An onion costs Rs..
Select the most suitable sentence with respect to grammar and usage.
View answer
Answer: C
Worked explanation not available yet.
Free practice · Your answers on this page are not saved.
An apple costs Rs.. An onion costs Rs..
Select the most suitable sentence with respect to grammar and usage.
Answer: C
Worked explanation not available yet.
Free practice · Your answers on this page are not saved.